Ana sayfa » Hakkımızda

Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. Çin merkezli bir çelik boru üreticisidir. 2003 yılında kurulan firmamız, batı Shandong en eski çelik boru üreticilerinden biridir. Biz sıcak haddelenmiş dikişsiz çelik boru, soğuk çekilmiş dikişsiz boru, soğuk haddelenmiş hassas boru, kaynaklı çelik boru ve honlanmış tüp tasarımı ve üretimi konusunda uzmanım. Firmamız hidrolik ve pnömatik silindir ürünleri, işleme parçaları, otomobil aksesuarları, ve daha fazlası için hassas çelik boru üretiyor. Ürünlerimiz çaplarda çeşitli boyutlarda mevcuttur, ve duvar 8 270 mm ve 2 ila 30 mm kalınlıkta gelir. Tüm ürünler yaygın olarak otomobil parçaları ve makine parçaları için kullanılır, ve bunlar da petrol ve doğal gaz, su ve tedavi alanı, hem de ilgili diğer sanayi alanında malzeme vermek için kullanılır.

Mayıs ayında 2007, şirketimizin ikinci aşaması bizim üretim genişletmek ve Shandong Eyaleti en büyük çelik boru kuruluş haline sağlayarak inşa edilmiştir. 46.000 metrekarelik bir inşaat alanına sahip, dikişsiz çelik boru yıllık üretim anda 800.000 tondur.

Bizim dikişsiz boru üretim süreci, ulusal sanayi ve çevre politikaları ve standartları ile tam uyum içinde olduğunu. Biz gelişmiş enerji tasarrufu sağlayan ve tüketimi azaltma teknolojileri benimsemiş, ve ürünlerimizin üretimi için üretim hattı hiçbiri ikinci. Örneğin, bizim ASSEL tüp değirmen hem yurtiçinde ve yurtdışında mevcut en büyük üç rulo boru fabrikası olduğunu. Bizim üç rulo boru değirmen malafaya malafaya öncesi piercing ve Çin kendi türünde ilk olan bir kısıtlama minör döngüsü ile karakterizedir. Bu büyük ölçüde, önceden delici zamanı azaltır malafaya ömrünü artırır ve her çelik boru iç kalitesi sağlar. Sonra, önceden teknolojik parametreler otomatik olarak ayarlayabilir ve hataları tespit edebilmektedir üç düzey bilgisayar kontrolü ile karakterize bir otomatik üretim sistemine geçmiştir. Bizim otomatik üretim ekipmanları üretim süreci ve otomasyon bakımından uluslararası gelişmiş standartlara ulaşır. Buna ek olarak, biz kendi iç tasarım kullanarak bizim büyük ölçekli ekipmanları imalatı. Bu bize maliyetleri düşürmek ve uluslararası şirketlerin uzun dönemli teknolojik tekelini kırmak için olanak sağlar. Nihayet, biz öncelikle bizim ağır kalibreli dikişsiz çelik boru ürünleri için orta kalınlıkta duvarlar üretmek. Bu pazar talebini karşılamak için yüksek alaşımlı dikişsiz borular üretimi için özellikle uygundur.

Firmamız kuzey ve batısında Jingjiu Railway Cihan Expressway ile Mudanjiang Road ve Taishan Road dönüm noktasındadır. Bizim elverişli konumu bize hızlı ve ekonomik olarak müşterilerimize ürünlerimizin ulaşım sağlar. Şirketimizin kuruluşundan bu yana, ürünlerimizi de çünkü onların güvenilir performans, yüksek kalite ve üstün müşteri hizmeti müşterilerimiz tarafından alınmıştır.

Ana ürünler
  • Yapısal Çelik BoruYapısal çelik boru genel yapısı ve mekanik uygulamalar için üretilmektedir. Bu yaygın, inşaat iskele ve inşaat, makine, trafik, havacılık, petrol sömürü vb alanlarında işleme gibi yapısal tüp olarak kullanılmıştır.
  • Özel Şekilli Soğuk Çekilmiş Dikişsiz BoruÖzel şekilli soğuk çekilmiş dikişsiz boru yaygın olarak yapısı, alet ve mekanik parça çeşitli kullanılır. Yuvarlak çelik boru ile karşılaştırıldığında, genellikle atalet, kesit modülü ve eğilme ve yapısal ağırlığı azaltmak ve büyük ölçüde çelik kaydedebilirsiniz torsiyon, gücünün büyük bir anısı var.
    Çelik Sınıf: 10, 20, 16Mn, Q345B, S355JR, ASTM A106 GR.B, API5L GR.B, ASME A53B ...