Honlu Tüp

Ana sayfa » Ürünler » Honlu Tüp

Honlanmış tüp firmamızın özellikli ürün bir tür. Makine ve mevcut işleme makine çeşitli 260 setleri honlama 70'den fazla setleri ile, mühendislik, su tasarrufu projesi, metalurji ve diğer alanlarda çeşitli hidrolik silindirler için yüksek hassasiyetli soğuk çekilmiş honlanmış boru üretiminde uzmanlaşan. Ürünümüzün hidrolik silindir çapı 40 ila 800mm arasında değişmektedir.Maksimum strok kadar 14m olabilir. Biz esas Construction Machinery Group, Zoomlion Ağır Sanayi, Dongfeng Otomobil, Kore LG Grup, çelik tesisi, madencilik ve Çin'deki diğer alanlarda Xugong, Guangxi LiuGong Makineleri ürün sunmak.Birinci düzey kalite ve hizmet nedeniyle, ürün müşterilerinin çoğunluğu tarafından onaylanmıştır. Biz içtenlikle size hizmet için sabırsızlanıyoruz.

Honlanmış boru soğuk çekilmiş veya soğuk haddelenmiş boru haddeleme yoluyla üretilir. İç ve dış duvar Onun boyutu yüksek hassasiyetli alabilirsiniz. Işlendikten sonra, iç ve dış yüzeylerde hem oksitler kaldırılır. Bu nedenle, ürünün yüksek yumuşaklık ve yüzey pürüzlülüğü vardır.Görsel efekt buna göre geliştirilmiştir. Ayrıca, ürün, daha yüksek sertlik ve yorulma mukavemeti vardır. Onun dayanıklılığı çok daha mükemmel sıradan boru hattı daha hızlıdır. Yani, ürünün hassas ve kalitesi için yüksek gereksinimleri ile mekanik yapı ve hidrolik ekipmanlar kullanılıyor için çok uygundur.

Honlanmış tüp Bu seri teleskopik silindir, piston kolu ve hidrolik, pnömatik silindir olarak da kullanılabilir, üç farklı sahiptir. Boyut geniş mevcut olan üç çeşit 'ürünün maksimum dış çapı 600 mm kadar olabilir. Şimdiye kadar, makine honlama fazla 70 setleri var. Farklı boyut ve miktar ile hassas çelik boru için ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek üretim verimliliği ile standardına uygun honlanmış boru büyük miktarda üretebilir.

Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. Çin de profesyonel bir honlanmış boru üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Biz işleme parçaları, sıcak haddelenmiş dikişsiz çelik boru, çelik boru, ve daha fazlası dahil olmak üzere, geniş bir ürün hattı sunmaktadır.

Diğer Ürünler
  • Makina Parçaları Firmamızın makine parçaları ağırlıklı olarak güçlendirilmiş çelik çubuk bağlantısı kol, petrol boru kancası, emici çubuk kaplin, dişli aksesuarları ve içinde dahil. Onlar tüm çizimlere göre üretilmektedir. Tüm ürünler yüksek kalite karbon çelik veya alaşımlı çelikten imal edilmiştir. Sementasyon, ıslah, sertleştirme ve taşlama dişli ince işleme ile işlenmiş yüzeyi ile, ...
  • Araç Parçaları Firmamızın otomobil parçaları otomotiv amortisör aksesuarları, burç, monomer hidrolik silindir ve mekanik parçası olarak kullanılabilir.Ürün için kaplama galvanize tipi, bakır tipi, krom türü, bluing, plastik astar ve benzeri de dahil olmak üzere pek çok çeşidi vardır.Tüm ürünlerimiz çizimlere göre üretilmektedir.