Kaynaklı Çelik Boru

Ana sayfa » Ürünler » Kaynaklı Çelik Boru

Kaynaklı çelik boru kaynak kavisli ve şekilli çelik levha veya çelik şerit ile üretilmektedir.Ürünün üretim işlemi basittir.Yüksek üretim verimliliği ve özellikleri birçok türde nedeniyle, ürünün gelişimi çok hızlıdır.

Şimdi, 59 boyuna kaynaklı ürün üretim hatları, 9 spiral kaynaklı ürün üretim hatları, 27 sıcak daldırma galvanizli ürün üretim hatları ve 1 ulusal akredite edilmiş laboratuvara sahip. Boyuna kaynaklı tip, sıcak daldırma galvanizli tip, spiral kaynaklı türü ve yağ kasa ürün için tasarlanmış yıllık üretimi 4,3 milyon ton, 2,2 milyon ton, 250 bin ton ve 250 bin ton olarak tespit edildi.

Kaynak ve kavisli şekilli çelik levha olarak, çelik boru üretim yöntemi, bir yuvarlak katı kütüğün iç malzeme kaldırılması ile üretilen kesintisiz bir ürünün çok daha basittir. Bu üretim yöntemi, yüksek üretim verimliliği sağlar. Ancak, ürünün yüzeyi üzerinde kaynak dikiş yok. Ürünümüzün boyut aralığı yeterince geniş.Maksimum dış çapı 2 ila 3m kadar olabilir. Yani, ürünün geniş çaplı gereksinimi olan petrol ve gaz taşımacılığı kullanımı için idealdir.

Kaynak dikişinin formu göre, şirketimizin kaynaklı çelik boru boyuna kaynaklı tip ve spiral kaynaklı tip ayrılabilir. Boyuna kaynaklı ürünün kaynak dikişinin düz bir çizgidir.Spiral kaynak tipi uzunlamasına kaynak işlemi sırasında üretecek kusurları olasılığını önleyebilirsiniz.Spiral kaynaklı ürünün nispeten yüksek çatlak direnci yeteneğine sahiptir. Ama kaynak dikişinin kendi toplam uzunluğunun uzun zamanda ve üretim hızı yavaştır.Kaynak yöntemi açısından, ürün ERW tip bölünmüştür ve Tip SAW edilebilir.ERW, konsantre ısı ve küçük etkileyen alanda kısa ısıtma süresi gibi avantajlara sahiptir.SAW az yabancı maddeler ile kaynak dikişi elde edebilirsiniz.

Boyuna kaynaklı ürün ve 4.3 milyon ton ve 250 bin ton spiral kaynaklı ürün için yıllık üretim ile, tam istediğiniz miktarda ihtiyaçları olan müşterilerin tatmin edebilir.

Çin de profesyonel bir kaynaklı çelik boru üreticisi ve tedarikçisi olarak, Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. biz T şeklinde çelik boru, aks çelik boru, kaynaklı dikdörtgen çelik boru, soğuk haddelenmiş hassas borular, ve daha fazlasını sunar.

Diğer Ürünler
  • Teleskopik SilindirTeleskopik silindir iç ve dış duvar üzerinde oksit vardır. Bu vb, çatlak olmadan alevlendi ve ezilmiş olmanın, soğuk kaçağı, yüksek hassasiyet, yüksek yüzey pürüzlülüğü, deformasyon olmadan bükmeden yüksek basınç taşıyan özelliklere sahiptir.Bu nedenle ürün, çok kesitli silindir, hidrolik silindir ve daha gibi hidrolik, pnömatik parçalar imalat için özellikle uygundur.
  • Piston Kolu Firmamızın piston kolu orta ve yüksek frekans, tavlama ve yüksek sıcaklık temperleme ya da bir arada son iki işleme yöntemleri ile tedavi indüksiyon sertleştirme ile tedavi edilebilir. Bununla birlikte, ürünün yüzeyinde aynı zamanda herhangi bir işlem, sert krom kaplama, nikel kaplama, fosfor kaplama ve sprey tuzlu nitrasyon dirençli olmadan olabilir ki, isteğe bağlı olabilir.