Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru

Ana sayfa » Ürünler » Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru

Soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru üretimi için ekipman iki piercing üretim hatları ve altı soğuk çekilmiş üretim hatları oluşur. Bunlar ağırlıklı olarak iç iplik türü, paslanmaz tip ve daha dolu aralığı gibi ürün çeşitleri, yüzlerce üretmek için istihdam edilmektedir. 4 ila 530mm arasında değişen dış çapı ile, ürün yaygın olarak petrol, gaz ve diğer sıvı, orta ve yüksek basınç, ısı değiştirici, kondenser, vs ile kazan için çeşitli yapılar, ulaşım kullanılmaktadır.

600000 tona kadar olan yıllık üretim kapasitesi ile, Çin'de bir lider dikişsiz çelik boru üreticisi olmuştur. ISO9000 ve ISO9001 uluslararası kalite kontrol sistemi, API 5L ve API 5CT ve sertifikalar geçti sonra, firmamız tam bir kalite güvence sistemi kurmuştur. Bu arada, devletin ilgili kurum Düşük ve orta basınçlı kazan boru üretim lisansı aldık. Bunun yanı sıra, ürün Kalite Kontrol için Çin Derneği tarafından milli hasıla kalite denetimi Shandong Eyaleti Famous Marka ve kaliteli ürün olarak ödüllendirildi.

Şimdi, biz makul ürün yapısı, yüksek ürün kalitesi ve gelişmiş teknolojik izleme yöntemi ile sağlam bir geliştirme modeli oluşturmuşlardır. Firmamızın ürünleri ülke genelinde değil sadece kuruldu ama aynı zamanda İran, Hindistan, Singapur, Almanya, İtalya, Amerika, Kore, Kanada, vb gibi dış pazarda Biz müşterileri ile daha umut verici bir gelecek aramak istiyorum ve tüm dünyada ilgili işletmeler.

Soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru serisi soğuk çekme işlemi ile normal sıcaklık altında üretilmektedir. Sıcak kalıplama yöntemi ile karşılaştırıldığında, işleme yöntemi, bu tür çok mükemmel hassasiyet ve yüzey pürüzlülüğü alabilirsiniz. Bu yüzden, soğuk çekilmiş ürün boyut doğruluk ve görsel etki için yüksek gereklilikleri sahip olan müşteriler için uygundur. Isıtma işlemi için gerek yoktur için, soğuk çekilmiş ürünün üretim verimliliği oldukça yüksektir. Ama ısıl işlem olmadan böyle bir burulma gücünü, çelik boru gibi mekanik özellikleri atıfta çok iyi değil performans sergiliyor. Böylece, müşteriler, nispeten yüksek mekanik özelliklere sahip ürün ihtiyacı, bizim sıcak haddelenmiş ürün seçebilirsiniz.

Bizim soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru minimum dış çapı yüksek hassasiyet ile 4mm olabilir ve maksimum boyutu 530mm olduğunu. Mevcut altı soğuk çekme üretim hatları ile, yılda 600000 ton ürün üretebilir. Böylece, biz hala bile ürünün büyük miktarda ile müşterilerine zamanında teslimat sağlayabilirsiniz.

Çin merkezli bir soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru üreticisi ve tedarikçisi olarak, Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. da diğerleri arasında, sıcak haddelenmiş dikişsiz çelik boru, honlanmış tüp, işleme parçaları ve kaynak elektrotları sunmaktadır.

Diğer Ürünler
  • Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Hassas BoruSoğuk haddelenmiş dikişsiz hassas tüp manşonu, mobilya aksesuarları, hidrolik ve pnömatik silindir ve motor gövdesi aynı zamanda hidrolik fitness ekipmanları, plastik makine, işleme alanlarında uygulanabilir taşıyan, otomobil ve motosiklet, amortisör parçaları olarak değil sadece kullanılabilir makine, metal işleme, askeri sanayi, ...
  • Soğuk Dikişli Hassas Boru haddelemesi Soğuk haddelenmiş kaynaklı hassas tüp uygulamaları birçok türde vardır. Genellikle mekanik sanayi, donanım fabrika ve otomobil ve motosiklet parçaları, amortisör, kol yatak, mobilya aksesuarları, hidrolik ve pnömatik silindir, motor gövdesi, fitness ekipmanları malzeme, plastik makineleri, hidrolik makine, metal işleme gibi diğer alanlarda uygulanan ...