Otomobil Üretim için Dikişsiz Çelik Boru

Ana sayfa » Ürünler » Otomobil Üretim için Dikişsiz Çelik Boru

Firmamızın otomobil üretimi için dikişsiz çelik boru, Almanya ve Şangay tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir. DIN2391 üretim standardına uygun olarak, hammadde olarak Şangay Baosteel tarafından üretilen yüksek kalite sıcak haddelenmiş dikişsiz çelik boru kullanımı alır.Hassasiyet ve soğuk çekme ve soğuk haddeleme süreci bir dizi aracılığıyla kullanılabilen gelişmiş çelik boru üretim süreci, ile, yüksek boyutsal doğruluk ve yüksek yüzey pürüzlülüğü ile ürün imalatı.

Bu arada, dikişsiz çelik boru ürünün iç ve dış yüzeylerinde oksit filmi oluşturmak olmadığını temin ederim gelişmiş yabancı anaerobik ısıl işlem ile tedavi ısı olduğunu. Böylece, yüksek boyutsal doğruluk ve yüzey pürüzlülüğü garanti edilebilir. Ayrıca, ürünün işleme performansı dışa dönük ve soğuk, çatlak olmadan ezilmiş olan deformasyon olmadan bükme ve sızıntı olmaksızın yüksek basıncına dayanabilecek sahip ürün olanak sağlayan, büyük ölçüde geliştirilmiştir.

Firmamız ağırlıklı aks gövdesi, otomotiv amortisör, ön ve arka akslar, araç aks ve hidrolik ekipmanlar için honlanmış türü için burç, kalın duvar alaşım tipi için hassas türü için şekilli türü için duyarlık türü dahil otomobil üretimi için dikişsiz çelik boru sağlar. Biz de tamamen ithal aynı ürün değiştirebilirsiniz otomobil için burç, aks dişli ve transmisyon mili, üretebilir. Firmamızın ürün çeşitli inşaat makineleri gibi sektörlerde her türlü, otomobil üretimi, dizel motor, demiryolu lokomotif, güç istasyonu, askeri proje, havacılık ve uzay, gemi, enjeksiyon makinesi, kalıp döküm makinesi içeren geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir , makine, petrokimya endüstrisi, kazan, hidrolik sistem, vb.

Biz Çin merkezli otomobil üretimi için dikişsiz çelik boru, bir profesyonel üreticisi bulunmaktadır. Biz soğuk çekilmiş dikişsiz çelik boru, honlanmış tüp, işleme parçaları, soğuk haddelenmiş hassas borular, ve çok daha fazlası.

Diğer Ürünler
  • Aks Çelik Boru Aks çelik boru çoğunlukla yüksek kaliteli karbon yapısal çelik ve alaşımlı çelik konstrüksiyon imal edilmiştir. Sıcak haddelenmiş dikişsiz çelik boru bir tür var ve sık sık aks gövdesi Aks boru gövde ve sürüş otomobil yarım aks üretmek için uygulanan.Ürün, sıcak haddeleme veya ısıl işlem durumu altında teslim edilmelidir.
  • Sondaj Boru Onun verim noktasına eşit veya 60kgf/mm ² 'den az ise, sondaj borusu normalleştirilmesi devlet altında teslim edilmelidir. Veya ürün normalleştirilmesi ve temperleme devlet altında teslim edilmelidir.Sıcak haddelenmiş çelik boru için, normalleştirme işlemi son silindir sıcaklığı kontrol işleme yöntemi alarak değiştirilebilir.