Sıcak Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru

Ana sayfa » Ürünler » Sıcak Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru

Biz aks üretimi için sıcak haddelenmiş türü dahil olmak üzere sadece dikişsiz çelik boru sağlamak, sondaj, kombi, sıvı ulaşım ve diğer kullanımları, aynı zamanda sıcak genişletilmiş türü.

1. Sıcak haddelenmiş dikişsiz çelik boru
Dikişsiz çelik boru için 800 bin ton yıllık üretim ile, firmamız zaten üç komple çelik boru üretim hatları olmuştur.

Bir çoğunlukla dış çapı 20 ila 114mm arasında değişen ve 4 ila 35 mm duvar kalınlığı olan ürün üreten 60ASSRL delme makinesi olup,.

İkinci hat 180 mm ila 114 arasında dış çapı ve 6 ila 50 mm duvar kalınlığı olan bir ürün üretmek için 140ASSRL delme makinesi olup,.

Üçüncü Çin'de bir diğer aynı cihaz çok daha büyük ve özellikle orta ve büyük boy duvar kalınlığına sahip dikişsiz çelik boru üretmek için kullanılan 325mmASSRL delici makine vardır. Ekipman tarafından yapılan Ürün 100mm 194 426mm dış çaplı ve 10 duvar kalınlığı alabilirsiniz. Yukarıda belirtilen boyutlarda doğruluk hem de yukarı ±% 0,5 olabilir. Mandrel öncesi piercing ile tasarlanan ve minör döngüsü korunur, bu cihaz üç seviyeli bilgisayar tarafından kontrol otomasyon sistemi alarak uluslararası ileri düzeye ulaşmıştır.

Sıcak haddelenmiş ürünün çeliği A573M, A284M, A709M, A106-A, A106-B, A285MGr.B, A210-C, 1045, 1022, 1024, 1039, 4130, 5140, St37, St35.8, de içerir ST42, ST45-4, St52 42CrMo4, 20MnV6, STS38, 42CrMo4 (1.7225), S28C, STS42, S45C, STS49, SCM440, SCr22, S45C, SMn438, Smn443, SCr415, SMn433H, vs

2. Sıcak genişletilmiş çelik boru
Genişleyen sıcak haddeleme ile eğrilik ya da boru çapına genişletmek için çizim tarafından kabuk kaplama haddeleme işlemine ait bir türüdür. O zaman kısa bir süre içinde dış çap ve et kalınlığı değiştirebilirsiniz. Bu üretim yöntemi, uluslararası boru haddeleme alanda bir gelişme trendi olma gelmiştir. Sıcak genişleme sürecini kullanarak, düşük maliyet ve yüksek üretim verimliliği ile standart dışı tip ve özel model tipi dikişsiz boru üretebilir.

Firmamız ağırlıklı olarak sırasıyla 219 1440mm ve 6 ila 60mm arasında değişen dış çapı ve et kalınlığı ile sıcak genişletilmiş çelik boru üretiyor. Bu arada, biz müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel model ile ürün üretebilir. Ürünün düzgün ve tahribatsız iç yüzey sağlamak için, biz ileri otomatik doğalgaz yüksek sıcaklık tavlama fırını var ve tavlama sıcaklığı 1000 º C kadar olmuştur Bu cihaz tamamen üretim sürecinde iç stres ortadan kaldırabilir. Buna ek olarak, biz de gelişmiş bir dizi rulo tipi tüp yapımı ve ekipmanları azaltarak boyutu var. Hidrostatik test süreci 60kg daha az değildir basıncı ile% 100 hidrostatik konvansiyonel süreci değişmiştir.

Sıcak genişletilmiş çelik boru genellikle düşük ve orta basınç, gaz taşıma, su temini, kanalizasyon, klima ve itfaiye ile akışkan taşıma için boru hattı olarak kullanılır. Dahası, o da kazık için yapısal tüpü olarak kullanılmak üzere inşaat mühendisliği ve kimya mühendisliği istihdam ve köprü, iskele, yol, vs yapım olabilir

Firmamız ISO9001 sertifikası tarafından onaylanmış: 2001, API, ABS, KR ve CCS. Biz böylece tahribatsız muayene ekipmanları, metalografik test makinesi bütün seti, fiziksel ve kimyasal araçlar, BİZ-1000A hidrolik üniversal test makinesi, Rockwell Sertlik Ölçme Cihazı ve altı setleri var. Tüm gelişmiş test ekipmanları ürünlerimizin yüksek kalitesini garanti eder.

Biz gelişmiş üretim süreci, mükemmel ürün kalitesi, ürün sınıflaması ve titiz hizmet geniş bir yelpazede için yurtiçinde ve yurtdışında çelik boru sanayi övgü kazandı.

Bir Çin tabanlı sıcak haddelenmiş dikişsiz çelik boru üreticisi olarak, Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. soğuk çekilmiş dikişsiz kazan borusu, hat borusu, teleskopik silindir, soğuk haddelenmiş dikişli hassas tüp, diğerleri arasında da dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Diğer Ürünler
  • Akışkan Dikişsiz Boru Sıvı dikişsiz boru, kazan içinde otomobil, petrol, kimya mühendisliği, denizcilik, jeoloji, inşaat, makine ve diğer birçok alanları içeren geniş bir uygulama alanına sahiptir.
  • Özel Şekilli Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Boru Özel şekilli soğuk çekilmiş dikişsiz boru yaygın olarak yapısı, alet ve mekanik parça çeşitli kullanılır. Yuvarlak çelik boru ile karşılaştırıldığında, genellikle atalet, kesit modülü ve eğilme ve yapısal ağırlığı azaltmak ve büyük ölçüde çelik kaydedebilirsiniz torsiyon, gücünün büyük bir anısı var.